Práve sa nachádzate: ŠípkaHomeŠípkaSpoločnosťŠípkaO nás
Slogan

O nás

TEXO PARTNER, a.s. je stavebno-montážna spoločnosť, ktorá zabezpečuje prípravu a realizáciu stavieb pre súkromný, štátny a verejný sektor. Pôsobíme v oblasti dodávky stavieb priemyselných, bytových a občianskych, ako aj stavieb dopravných, vrátane železničných. Súčasťou dodávky stavebného diela je poradenská, projekčná a inžinierska činnosť. Realizujeme stavby vrátane zariadenia interiérov a technologických zariadení, všetko v špičkovej kvalite, v dohodnutých termínoch a primeraných cenách.

Zázemie našej spoločnosti je vybudované vo vlastných kancelárskych a skladových priestorov, haly na výrobu plastových a hliníkových výrobkov a odstavných plôch pre stavebné mechanizmy a dopravu. Realizujeme stavby vlastnými pracovnými kapacitami, stavebnými mechanizmami a dopravnými prostriedkami.

Najväčšou prednosťou našej firmy sú organizačné schopnosti, pružné, operatívne riadenie a celková serióznosť. Náš tím tvoria skúsení manažéri, dôveryhodní majstri a stavbyvedúci a overení pracovníci. Sme firma, ktorá si váži svojich zákazníkov a plní zmluvné záväzky v dohodnutých termínoch.

Kvalita našich služieb je potvrdená udelením certifikátov kvality na:

  • systém manažérstva kvality podľa ISO 9001:2008
  • systém enviromentálneho manažérstva podľa ISO 14001:2004
  • systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa OHSAS 18001:2007
  • systém zabezpečovania kvality podľa požiadaviek NATO podľa AQAP 2110: 2009

TEXO PARTNER, a.s. má potvrdenie o priemyselnej bezpečnosti, stupeň utajenia "tajné", vydané NBÚ Slovenskej republiky.

 

 

 

 

Budova postavená Ikoresom
Plastové okná
 

VOTRUBOVA 28, 821 09 BRATISLAVA
02/ 5341 46 00
FAX 02/ 5341 11 15
texopartner@texopartner.sk