Plastové okná a dvere

Zendow

Päťkomorový systém Zendow so stavebnou hĺbkou 70 mm je vhodný pre všetky typy stavieb a rekonštrukcií. Zendow je obohatený o systém dorazového tesnenia, ktoré zaisťuje dokonalý a spoľahlivý odvod vody.

Okná Zendow majú hladký povrch, ktorý zaručuje ľahkú údržbu a čistenie.

Profil Zendow môže byť potiahnutý fóliou, ktorá oknu dodá jasnú sýtu farbu od šedej cez oceľovo modrú až po farbu zlatého dubu. Fólia navyše verne napodobňuje štruktúru dreva. Pokiaľ chcete, aby mali vaše okná matný a hodvábny vzhľad, môžete im dopriať patentovaný krycí nástrek Decoroc, ktorý vytvára zrnitú štruktúru na povrchu profilov okien a zvýši ich odolnosť ..

Vlastnosti profilu plastových okien Zendow:

 • elegantný a zaoblený tvar
 • tepelná izolácia - Uf =1,21 W/m2.K
 • zvuková izolácia - Rw až 43 dB (podľa použitého skla)
 • sú opatrené euro drážkou pre kovanie, osová vzdialenosť 13 mm vysoká bezpečnosť proti vlámaniu

Inoutic Prestige

Profil plastových okien Inoutic Prestige je vyrábaný zo stabilizovaného tvrdého PVC - vďaka tomu má okenný systém Inoutic Prestige dlhú životnosť pri stálej kvalite. Robustný, pevný profil Inoutic Prestige je veľmi trvanlivý a odolný. Hladký povrch navyše nevyžaduje žiadnu zvláštnu údržbu a odoláva všetkým poveternostným podmienkam.

Šesťkomorový systém zo stavebnou hĺbkou 76 mm, stredovým a dorazovým tesnením je vhodný pre všetky typy stavieb a rekonštrukcií.

Profil Inoutic Prestige ponúka elegantný dizajn vrátane 3 variantov krídiel - rovné krídlo a 2 varianty predsadeného krídla (zaoblené a hranaté). K dispozícií je farebná a povrchová úprava..Titanium Plus.

Vlastnosti profilov plastových okien Inoutic Prestige:

 • tepelná izolácia - Uf = 1,1W/m2.K
 • variant pre nízko energetické domy s vypenenými komorami - Uf = 0,9W/m2.K; Uw = 0,74W/m2.K
 • zvuková izolácia - Rw až 47 dB (podľa použitého skla)
 • sú opatrené euro drážkou pre kovanie, osová vzdialenosť 13 mm
 • vysoko zabezpečené proti vlámaniu
 • recyklovateľný materiál

Titanium Plus

Pre správnu voľbu okien a dverí je treba vziať do úvahy veľa faktorov. Dôležitú úlohu hrá aj kvalita, funkčnosť a dizajn. Veď nákup okien je investíciou do Vášho pohodlia a spokojnosti.

Predstavujeme Vám okenný profil Titanium Plus. Vďaka svojim vlastnostiam Vám umožní úplne novým spôsobom upraviť priestor okien a dverí Vášho domu. Použitý profil v sebe spojuje povrchovú úpravu vysoko kvalitného alumínia so všetkými funkčnými a finančnými výhodami plastového okna.

Jedinečný a atraktívny dizajn profilov Titanium Plus, zahrňuje množstvo výhod:

 • Ligotavý alumíniový vzhľad 
  Metalický lesk vysokoakostných farieb Titanium Plus vzniká vďaka časticiam špeciálneho pigmentu, ktorý..
 • Výber farieb 
  Sedem farieb - lítiovo sivá, tóriovo sivá, mosadzovo hnedá, titánovo biela, hliníkovo biela, hliníkovo sivá a grafitovo čierna Vám poskytnú vhodný dizajn pre každú fasádu. 
 • Záruka 
  Fólia, ktorou sú profily Titanium Plus opatrené, je výrazne odolnejšia voči UV žiareniu a má lepšie tepelne izolačné vlastnosti než bežné fólie.

Prestige COMFORT

Okná označené touto kategóriou vykazujú vynikajúce tepelno – izolačné vlastnosti a okrem vysokých úspor, sa postarajú o útulnú atmosféru Vášho domova.
Profilový systém Prestige Comfort uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov. Pre pasívne domy dosiahol vynikajúce hodnoty Uw = 0, 74 W/m2K, hĺbka 76 mm, 6-komorové prevedenie, systém troch tesnení s možnosťou použitia špeciálneho izolačného trojskla.
Pri výrobe profilu bol použitý izolačný systém Inoutic, ktorý vypĺňa okrajové komory rámu i krídla zo strany exteriéru aj interiéru. Maximálna zvuková izolácia až do 44 dB, podľa typu zabudovaného skla. 
Okná tohto systému vysoko šetria energetické náklady. Preto sú šetrné k užívateľovi i k životnému prostrediu. 
Použitie: pasívne rodinné domy a bytové objekty

Vchodové dvere

Technicky vyspelé prevedenie vchodových dverí s dosiahnutím hodnoty Uf=1, 6 W/m2K. Konštručná hĺbka 76 mm, 5 – komorové prevedenie. Výška drážky 25 mm. Priestranné komory pre výstuhu určené pre vysoko dimenzovanú ocel. Zinkové rohové spojky liate pod tlakom pre vysokú pevnosť rohov a stabilitu dverí. Tepelne delený prah pre optimálnu izoláciu. Jedinečnosť dverí dotvára výplň, ktorá môže byť celo-presklená, alebo v kombinácii plastu, drevovlákniny a hliníka, resp. použitím hotových dizajnovo zaujímavých výplní firmy GAVA plast, v ktorej ponuke sú okrem iného i vytrážne sklá. Taktiež si zvoľte ten správny dotyk s Vašimi novými dverami zo širokej palety kľučiek a madiel.

Posuvné systémy

Profily pre posuvné systémy spoločnosti Deceuninck zahrňujú jak profily pre sklopno posuvné dvere, tak profily pre zdvižno posuvné dvere. Oba typy produktov spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky na presvetlenie priestoru.
Zdvižne posuvné dvere ponúkajú technické riešenie pre zvýšenie životného komfortu. Použitie zdvižno posuvných dverí umožňuje prirodzený prechod z obytného priestoru na balkón, terasu alebo záhradu. Krídla dverí sa vďaka unikátnej kombinácií kefového a gumového tesnenia veľmi ľahko posúvajú. Hodia sa do veľkých priestorov. 
Dvere sú k dispozícií v základnej bielej farbe, ale môžu byť opatrené fóliou podľa vkusu zákazníka. P..

Technické vlastnosti zdvižno posuvných dverí:

 • stavebná hĺbka krídla je 76mm
 • počet komôr - 4
 • robustná konštrukcia PVC profilov a kovových výstuh umožňuje dosiahnuť šírku rámu 6m
 • dvojité dôrazové tesnenie medzi posuvnými a pevnými elementmi

Zimné záhrady

Spoločnosti Deceuninck sú navrhnuté tak, aby umožnili čo najväčší výber štýlov. 
Ich prednosťou je predovšetkým: Jednoduchá inštalácia 
Možnosť zasklenia: bezpečnostné sklo, polykarbonát, jednoduché sklo, dvojité sklo 
Možnosť umiestnenia vetracích mriežok, ventilátorov. 
Zimné zahrady rozširujú obytnú plochu domu. Stávajú sa zelenou oázou, v ktorej si odpočiniete od každodenného zhonu a stresu ako na dovolenke. Vzhľad domu oživia z vonku i zvnútra. Do bývania vnášajú celkom novú kvalitu. Niet divu že o zimné záhrady je stále väčší záujem.
Plasty sú ľahké a na údržbu nenáročné. Doporučujú sa predovšetkým pre ľahké stavby, kde je strecha zasklená polykarbonátom. Majú dobré izolačné vlastnosti a prijateľnú cenu. Pre výrobu zimných záhrad používame profily od belgickej spoločnosti Deceuninck. 
Použitie: zimné záhrady – obohatenie domova o oázu pokoja. Prístrešok, markíza, prestrešenie schodísk, loggie atď.